Po krásách Valašska

Speciality Valašska

Folklórní rok

Kostely Hornolidečska

Projděte si některou z desti naučných stezek Hornolidečska a poznejte bohatou historii zdejšího kraje a jeho přírodní krásy i s jejich podrobným popisem. Tématicky zaměřené stezky nabídnou pohled do minulosti i současnosti regionu a upozorní na významná místa a přírodní lokality. Více o naučných stezkách v sekci "Turistika"

Fotogalerie

Kulturní akce

Litujeme, na tento měsíc zde není žádná kulturní akce.
 

Aktuality

Prlovský drvař

12.05.2018

Dřevorubecké závody se uskuteční u kulturního domu v Prlově od 9:00. Připraven je bohatý doprovodný program a akce pro diváky. Více informací je uvedeno v přiloženém plakátu.

 

 

Pietní vzpomínky v Lačnově a Prlově

21.04.2018

Letos uplyne již 73 let od událostí, které se tragicky zapsaly do historie celého regionu. Pietní vzpomínka v Prlově proběhne 21.4.2018 v Lačnově pak 29.4.2018. Záštitu nad oběma akcemi převzal hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Více informací o akcích najdete na stránkách uvedených obcí.

 

 

Dny ekologie ve Francově Lhotě

03.04.2018

Ve dnech 3. - 6.4 2018 se ve francově Lhotě uskuteční 1. ročník akce s názvem Dny ekologie, krajinotvorby a ochrany přírody. Akce se koná k příležitosti Dnů země.

 

 
 

Další aktuality »

 

Mapa

 
valasská senice
Francova Lhota Horní Lideč Lačnov Leskovec Lidečko Lužná Prlov Pozděchov Seninka Střelná Študlov Ústí Valašská Senice Valašské Příkazy Valašská Polanka